Kommunstyrelsens arbetsutskott

Mandatperiod: 2018-10-30 - 2022-10-31

Kommande möten (7 st)

Här visas de kommande mötena för Kommunstyrelsens arbetsutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-05-25 08:00
2021-06-22 08:00
2021-08-24 08:00
2021-09-21
2021-10-19
2021-11-23
2021-12-07

Uppdrag (12 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Widén-Berggren Margareta S 1:e vice ordförande 1
Bendiksen Tomas S Ledamot 2
Spangenberg Jacob C Ordförande 3
Olsson Pär-Olof M 2:e vice ordförande 4
Wahlsten Martin SD Ledamot 5
Lamell Roger S Ersättare 6
Norén Lisa S Ersättare 7
Nilsson Josefine C Ersättare 8
Owenius Lennart M Ersättare 9
Lundin Ylva SD Ersättare 10
Abrahamsson Inger C Ledamot 11
Persson Bo SD Ledamot 12