Östhammars kommuns förtroendevalda

Socialnämndens arbetsutskott

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

Kommande möten (2 st)

Här visas de kommande mötena för Socialnämndens arbetsutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-11-01
2021-12-01

Uppdrag (6 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Norén Lisa S Ordförande 1
Bernsten Cecilia C Ordinarie 2
Söderblom Anna-Lena M Vice ordförande 3
Mattsson Désirèe S Ersättare 4
Rehn Olle C Ersättare 5
Lundin Mona M Ersättare 6