Östhammars kommuns förtroendevalda

Bygg- och miljönämndens arbetsutskott

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

Kommande möten (2 st)

Här visas de kommande mötena för Bygg- och miljönämndens arbetsutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-10-27
2021-11-24

Uppdrag (6 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Bendiksen Tomas S Ordförande 1
Abrahamsson Inger C 1:e vice ordförande 2
Holmgren Lars O BOA 2:e vice ordförande 3
Jansson Roger S Ersättare 4
Dannberg Håkan C Ersättare 5
Holmberg Jan M Ersättare 6