Östhammars kommuns förtroendevalda

Kultur- och fritidsnämndens arbetsutskott

Mandatperiod: 2019-01-01 - 2022-12-31

Kommande möten (5 st)

Här visas de kommande mötena för Kultur- och fritidsnämndens arbetsutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2020-03-19
2020-05-14
2020-08-20
2020-09-17
2020-11-19

Uppdrag (6 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Lennström Jonas S Ordförande 1
Landberg Lisa C 1:e vice ordförande 2
Nyström Maria KD Ledamot 3
Frisk Anna S Ersättare 4
Rahm Oskar C Ersättare 5
Ekström Julia M Ersättare 6