Teknisk utskott

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2022-12-31

Kommande möten (7 st)

Här visas de kommande mötena för Teknisk utskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2021-05-11
2021-06-08
2021-08-17
2021-09-07
2021-10-12
2021-11-16
2021-12-07

Uppdrag (10 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Widén-Berggren Margareta S 1:e vice ordförande 1
Bendiksen Tomas S Ledamot 2
Spangenberg Jacob C Ordförande 3
Olsson Pär-Olof M Ledamot 4
Wahlsten Martin SD Ledamot 5
Lamell Roger S Ersättare 6
Norén Lisa S Ersättare 7
Nilsson Josefine C Ersättare 8
Owenius Lennart M Ersättare 9
Lundin Ylva SD Ersättare 10