Roger Jansson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
073-0285488 (mobil)

E-post:
roger.jansson.politik@osthammar.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Bygg- och miljönämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Gräsö Skärgårdråd Ledamot 2017-03-15 -
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-08-30 - 2022-10-14
Referensgruppen Ersättare 2019-09-24 - 2021-10-14