Östhammars kommuns förtroendevalda

Peter Jansson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän Nämndemän 2017-09-26 - 2019-12-31