Östhammars kommuns förtroendevalda

Linus Westin (S)

Kontaktinformation

E-post:
linus.westin.politik@osthammar.se

Bild på Linus Westin

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31