Östhammars kommuns förtroendevalda

Jonas Lennström (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-2199369 (arbete)

E-post:
jonas.lennstrom.politik@osthammar.se

Bild på Jonas Lennström

Uppdrag (10 st)

OrganisationUppdragPeriod
Diskussionsgrupp om utredning av idrottsanläggningar Representant 2019-04-11 -
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-23 - 2022-10-31
Kultur- och fritidsnämnd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämndens arbetsutskott Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Lokala Säkerhetsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Projektgrupp för Rävsten och Gräsöbaden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Regionala samråd-kultur Representant 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14