Östhammars kommuns förtroendevalda

Mikael Holmkvist (M)

Kontaktinformation

E-post:
mikael.holmkvist.politik@osthammar.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Gemensam nämnd för Räddningstjänst i Tierp-Uppsala och Östhammars kommuner Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14