Östhammars kommuns förtroendevalda

Ingeborg Sevastik (V)

Kontaktinformation

E-post:
ingeborg.sevastik.politik@osthammar.se

Bild på Ingeborg Sevastik

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndemän 2020-01-01 - 2023-12-31
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14