Östhammars kommuns förtroendevalda

Lisa Landberg (C)

Bild på Lisa Landberg

Uppdrag (9 st)

OrganisationUppdragPeriod
Dannemora Gruvfastighets AB, bolagsstämma Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnd 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämndens arbetsutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Östhammars Industrifastigheter AB, bolagsstämma Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31
Östhammars Vård och Omsorg AB, bolagsstämma Ombud 2019-01-01 - 2022-12-31