Östhammars kommuns förtroendevalda

Lennart Norén (S)

Kontaktinformation

E-post:
lennart.noren.politik@osthammar.se

Bild på Lennart Norén

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämnden arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Lokala Säkerhetsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Referensgruppen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14