Östhammars kommuns förtroendevalda

Lisbeth Persson (S)

Kontaktinformation

E-post:
lisbeth.persson.politik@osthammar.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Lokala Säkerhetsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Referensgruppen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14