Östhammars kommuns förtroendevalda

Maria Nyström (KD)

Kontaktinformation

E-post:
maria.nystrom.politik@osthammar.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Diskussionsgrupp om utredning av idrottsanläggningar Representant 2019-04-11 -
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnd 2:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Kultur- och fritidsnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Projektgrupp för Rävsten och Gräsöbaden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Referensgruppen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14