Östhammars kommuns förtroendevalda

Raili Karjalainen (S)

Kontaktinformation

E-post:
raili.karjalainen.politik@osthammar.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunala rådet för pensionärer o funktionsnedsatta Ledamot (finsk förvaltningsgrupp) 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14