Östhammars kommuns förtroendevalda

Caroline Schnell (S)

Kontaktinformation

E-post:
caroline.schnell.politik@osthammar.se

Bild på Caroline Schnell

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valberedningen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14