Östhammars kommuns förtroendevalda

Désirèe Mattsson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-6947363 (mobil)

E-post:
desiree.mattsson.politik@osthammar.se

Bild på Désirèe Mattsson

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd Ledamot 2019-07-01 - 2022-12-31