Östhammars kommuns förtroendevalda

Kristina Woxdal Pihl (S)

Kontaktinformation

E-post:
kristina.woxdal.pihl.politik@osthammar.se

Bild på Kristina Woxdal Pihl

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31