Östhammars kommuns förtroendevalda

Erik Rudolfsson (S)

Kontaktinformation

Postadress:
Ejdervägen 18 742 36 Östhammar
(bostad)

E-post:
erik.rudolfsson.politik@osthammar.se

Bild på Erik Rudolfsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Referensgruppen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14