Östhammars kommuns förtroendevalda

Örjan Mattsson (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0761-102323 (mobil)

Postadress:
Fröjsta 104 747 91 Alunda
(bostad)

E-post:
orjan.mattsson.politik@osthammar.se

Bild på Örjan Mattsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Stiftelsen Östhammarshem, styrelse Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31