Östhammars kommuns förtroendevalda

Arto Tanskanen (S)

Uppdrag (1 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunala rådet för pensionärer o funktionsnedsatta Ledamot (PRO) 2019-01-01 2022-12-31
OrganisationUppdragPartiStartSlut
Socialnämnd Ledamot S 1999-01-01 2000-03-07
Kommunfullmäktige Ledamot S 1998-11-01 2000-03-07
Socialnämnd Ledamot S 1996-06-11 1998-12-31
Socialnämnd Ledamot S 1982-12-14 1988-12-12