Östhammars kommuns förtroendevalda

Richard Halvarsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
richard.halvarsson.politik@osthammar.se

Bild på Richard Halvarsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-12-18 - 2022-10-14
Referensgruppen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-07-01 - 2022-12-31