Östhammars kommuns förtroendevalda

Ywonne Lindgren (SD)

Kontaktinformation

E-post:
ywonne.lindgren.politik@osthammar.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2021-03-09 - 2022-10-14
Referensgruppen Ledamot 2021-03-09 - 2022-10-14
Socialnämnd Ersättare 2019-02-22 - 2022-12-31