Östhammars kommuns förtroendevalda

Raili Karjalainen (S)

Kontaktinformation

E-post:
raili.karjalainen.politik@osthammar.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunala rådet för pensionärer o funktionsnedsatta Ledamot (finsk förvaltningsgrupp) 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
OrganisationUppdragPartiStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare S 2018-10-15 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare S 2017-05-15 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare S 2002-11-01 2005-03-01