Östhammars kommuns förtroendevalda

Fabian Sjöberg (M)

Kontaktinformation

E-post:
fabian.sjoberg.politik@osthammar.se

Bild på Fabian Sjöberg

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fullmäktigeberedning för översyn av politisk organisation Ledamot 2021-04-27 - 2022-10-14
Gruppledare i kommunfullmäktige Kontaktperson 2022-04-20 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2021-04-28 - 2022-10-31
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14