Östhammars kommuns förtroendevalda

Tommy Runarsson (C)

Kontaktinformation

E-post:
tommy.runarsson.politik@osthammar.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Hargs Hamn AB, styrelse Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-10-15 - 2022-10-14
Referensgruppen Ersättare 2020-10-15 - 2022-10-14