Östhammars kommuns förtroendevalda

Kommunstyrelsens personalutskott

Mandatperiod: 2020-01-28 - 2022-10-31

Kommande möten (2 st)

Här visas de kommande mötena för Kommunstyrelsens personalutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2022-10-11
2022-11-15

Uppdrag (10 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Nilsson Josefine C Ersättare 8
Norén Lisa S Ersättare 7
Wahlsten Martin - Ledamot 5
Lundin Ylva SD Ersättare 10
Spangenberg Jacob C Ordförande 3
Bendiksen Tomas S Ledamot 2
Owenius Lennart M Ersättare 9
Lamell Roger S Ersättare 6
Olsson Pär-Olof M 2:e vice ordförande 4
Widén-Berggren Margareta S 1:e vice ordförande 1