Östhammars kommuns förtroendevalda

Lennart Norén (S)

Kontaktinformation

E-post:
lennart.noren.politik@osthammar.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämnden arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Lokala Säkerhetsnämnden Ledamot 2021-01-01 2022-12-31
OrganisationUppdragPartiStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare S 2018-10-15 2022-10-14
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot S 2015-01-01 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot S 2014-10-15 2018-10-14
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot S 2013-04-23 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot S 2013-04-22 2014-10-31
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare S 2011-01-01 2013-04-22
Kommunfullmäktige Ersättare S 2006-11-01 2013-04-21
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot S 2005-01-01 2010-12-31
Barn- och utbildningsnämnd Ersättare S 1999-01-01 2002-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare S 1998-11-01 2002-10-31