Östhammars kommuns förtroendevalda

Mattias Lundqvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
mattias.lundqvist.politik@osthammar.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-01-25 - 2022-10-14
Referensgruppen Ersättare 2022-01-26 - 2022-10-14
Socialnämnd Ersättare 2019-12-18 - 2022-12-31