Östhammars kommuns förtroendevalda

Sabina Stål (KD)

Kontaktinformation

E-post:
sabina.stal.politik@osthammar.se

Bild på Sabina Stål

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Barn- och utbildningsnämnden arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Gruppledare i kommunfullmäktige Kontaktperson 2022-05-14 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-06-15 - 2022-10-31
Referensgruppen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valberedningen Ersättare 2022-06-15 - 2022-10-14
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14