Östhammars kommuns förtroendevalda

Kommunstyrelsens arbetsutskott

Mandatperiod: 2018-10-30 - 2022-10-31

Kommande möten (2 st)

Här visas de kommande mötena för Kommunstyrelsens arbetsutskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2022-10-11
2022-11-22

Uppdrag (10 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Lundin Ylva SD Ersättare 10
Widén-Berggren Margareta S 1:e vice ordförande 1
Spangenberg Jacob C Ordförande 3
Lamell Roger S Ersättare 6
Wahlsten Martin - Ledamot 5
Norén Lisa S Ersättare 7
Nilsson Josefine C Ersättare 8
Olsson Pär-Olof M 2:e vice ordförande 4
Owenius Lennart M Ersättare 9
Bendiksen Tomas S Ledamot 2