Östhammars kommuns förtroendevalda

Teknisk utskott

Mandatperiod: 2021-01-01 - 2022-12-31

Kommande möten (5 st)

Här visas de kommande mötena för Teknisk utskott.

TidpunktPlatsBeskrivning
2022-06-07
2022-08-16
2022-09-20
2022-10-11
2022-11-15

Uppdrag (10 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Widén-Berggren Margareta S 1:e vice ordförande 1
Bendiksen Tomas S Ledamot 2
Spangenberg Jacob C Ordförande 3
Olsson Pär-Olof M Ledamot 4
Wahlsten Martin - Ledamot 5
Lamell Roger S Ersättare 6
Norén Lisa S Ersättare 7
Nilsson Josefine C Ersättare 8
Owenius Lennart M Ersättare 9
Lundin Ylva SD Ersättare 10